Pályázatok

TOP-2.1.2-15-BO1-2016-00010 TOP-1.2.1-16-BO1-2017-00013 TOP-1.4.1-19-BO1-2019-00028 TOP-1.4.1-15-BO1-2016-00031

Aktuális hírek

Álláslehetőség

A Borsodnádasdi Szociális Alapszolgáltatási Központ közétkeztetést ellátó Központi Konyhája
élelmezésvezetőt
keres.

Feladatok:

Az intézményhez tartozó főzőkonyhán az élelmezésvezetői feladatok teljes körű ellátása: a főzőkonyha dolgozóinak munkájának irányítása, szervezése, az eltérő korcsoportú étkezők részére étlaptervezés, a külön jogszabályokban meghatározott napi energia- és tápanyag-beviteli, illetve élelmiszer felhasználási előírások figyelembevételével. Az élelmezési anyagok naprakész nyilvántartásának vezetése, azok beszerzése, a beszállítókkal való kapcsolattartás, árurendelés, raktárkészlet kezelése, élelmezési normák betartása.

A hatályos élelmiszer biztonsági szabályok ismerete, alkalmazása.

Elvárások:

  • élelmezésvezető szakképesítés, vagy
  • vendéglátóipari, vagy élelmiszeripari felsőfokú végzettség és a közétkeztetési szolgáltatás nyújtásában való jártasság, vagy
  • vendéglátóipari szakközépiskolai érettségi, vagy érettségi és szakács szakképesítés, továbbá a közétkeztetési szolgáltatás nyújtásában való jártasság.

Bővebb tájékoztatás az alábbi telefonszámon kérhető: +36-30/352-1312

X

Right Click

No right click